Solar energy company

Skambinkite: +370 656 48777
KAIP IŠVENGTI NUSIPLIKYMO KARŠTU VANDENIU?
KARŠTO GERIAMO VANDENS SISTEMOJE BŪTINA INSTALIUOTI TERMOSTATINIUS TEMPERATŪROS REGULIATORIUS.
Karštas vanduo iš čiaupo yra tūkstančių nusiplikymo atvejų visame pasaulyje priežastis. Vaikai iki 5 -erių metų ir asmenys vyresni nei 65 metai, dėl plonesnės, mažiau aukštai vandens temperatūrai atsparios odos, yra dažniausios aukos. Nusiplikymo laipsnis priklauso nuo karšto vandens temperatūros, jo kiekio ir laiko intervalo, per kurį vanduo tiesiogiai patenka ant odos. Bet kuriuo atveju, sunkiai nusiplikyti pakanka kelių sekundžių.
Vienas iš veiksmingų būdų apsisaugoti nuo nusiplikymų - į karšto vandens padavimo liniją instaliuoti termostatinį temperatūros reguliatorių. Tai mechaninis įrenginys, kuriame yra temperatūrai jautrus mechanizmas, automatiškai reguliuojantis pamaišomo (šalto ir karšto) vandens kiekį tam, kad būtų gauta nustatyta vandens temperatūra. Įrenginys automatiškai kompensuoja slėgio ir temperatūros svyravimus, kad nuolat dirbtų nustatytos temperatūros ribose. Esant gedimui šalto vandens tiekimo linijoje vožtuvas automatiškai (po kelių sekundžių) sustabdys karšto vandens tiekimą į čiaupus, taip apsaugodamas nuo nusiplikymo. Kiekvienam atvejui rekomenduojama skirtinga temperatūra.
SOLARAS projektuotojai, įvertinę kiekvieną atvejį, pasiūlys Jums tinkamiausią nusiplikymo karštu vandeniu prevencijos būdą, nurodys tinkamas temperatūras voniai, dušui, praustuvei ar bidė, bei pasiūlys patikimus termostatinius reguliatorius, jų įrengimo vietas. SOLARAS montuotojai kvalifikuotai juos sumontuos, bei paaiškins naudojimosi ypatumus.


AR AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI LEGIONELĖS BAKTERIJA?
TOKIA TIKIMYBĖ YRA REALI, JEI NEBUS TINKAMAI SUREGULIUOTA JŪSŲ ŠALTO/KARŠTO GERIAMO VANDENS TIEKIMO SISTEMA.
Tikimybė užsikrėsti LEGIONELĖS bakterijų sukeliamomis ligomis priklauso nuo daugelio faktorių. Tačiau yra ne vienas šios grėsmės sprendimo būdas. Vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų yra terminis bakterijos naikinimas, teisingai parenkant ir nustatant atskirų karšto geriamojo vandens sistemos komponentų temperatūras.
LEGIONELĖS bakterijos, kurių nustatyta daugiau nei 40 skirtingų rūšių, sukelia ligą - LEGIONELIOZĖ. Labiausiai tikėtinas būdas užsikrėsti – įkvėpti vandens lašelius su dideliu LEGIONELLA bakterijų kiekiu. Individualių namų savininkai su nepriklausomu vandens tiekimu (giluminis gręžinys) rizikuoja labiau, nei centralizuoto vandens tiekimo sistemų klientai (jose vykdoma cheminė dezinfekcija).
Užsikrėtimo LEGIONELE riziką galima kontroliuoti. Teisingai suplanuotos sistemos, kompetetinga jų priežiūra, bei naudojimosi rekomendacijų laikymasis– užkirs kelią ligos atsiradimui.
SOLARAS specialistai, įvertinę Jūsų karšto vandens tiekimo sistemą, atliks LEGIONELLA bakterijų rizikos vertinimą ir pasiūlys tinkamas prevencijos priemones. Mes vadovaujamės Europos šalių praktika, kur šios priemonės yra privalomos ir joms taikomi griežti reikalavimai. Todėl, mūsų klientai gali būti užtikrinti, kad karšto vandens tiekimo sistemos atitinka higieninius reikalavimus, o užsikrėtimo LEGIONELLA bakterijomis rizika yra minimali. Taip pat, bus pateiktas kompleksinis sprendimas, atsižvelgiant į nusiplikymo ir užkalkėjimo galimybių riziką.