Solar energy company

Skambinkite: +370 656 48777
Fotoelektros saulės kolektoriai sugeria saulės šviesą, kurią paverčia į nuolatinės srovės elektrą (DC). Vėliau, šią elektros srovę keitiklis (inverteris) pakeičia į kintamą elektros srovę (AC), kurią mes naudojame savo namuose.

Fotoelektros saulės kolektorius generuoja elektrą ir esant debesuotumui, tačiau daugiausiai jos gaunama krentant tiesioginiams saulės spinduliams.
Fotoelektra (angl. Photovoltaics), sutrumpintai žymima – PV. Iš graikų kalbos žodis "phos" reiškia šviesą, "Volt" - Alessandro Volta (1745-1827), žmogus daug prisidėjęs prie elektros pažinimo. Tiesiogiai verčiant tai - šviesos elektra. Lietuvoje ši nauja energijos sritis yra vadinama keliais terminais: fotoelektra, voltaiku, fotovoltaiku, visi jie apibūdina tą patį reiškinį.

FOTOELEKTROS SAULĖS KOLEKTORIAI
Fotoelektros saulės kolektoriai šviesą pakeičia į elektros energiją. Labiausiai paplitę silicio kristalų kolektoriai. Jie būna trijų pagrindinių tipų: monokristaliniai, polikristaliniai ar amorfiniai.
MONTAŽINĖ KONSTRUKCIJA
stabiliai ir patikimai laiko fotoelektros saulės kolektorius. Jie gali būti įvairių tipų, išmatavimų ir formų:
- montuojami ant šlaitinio stogo;
- įmontuoti į šlaitinį stogą;
- statomi ant specialios atramos;
- montuojami ant specialių stovų;
- montuojami ant fasadų.
NUOLAITINĖS SROVĖS INVERTERIAI (KEITIKLIAI)
Nuolaitinės srovės inverteriai (keitikliai) – nuolaitinę elektros srovę (DC) pakeičia į kintamos srovės elektros srovę (AC).
SOLARAS specialistai, gavę Jūsų projekto aprašymą ir planus, nemokamai jį įvertins ir pateiks geriausią sprendimo būdą, kartu su mūsų komerciniu pasiūlymu.
Siūsti Ištrinti